top of page

Související produkty

NAŠE SLUŽBY

 

Souběžně s produkcí řezaných květin nabízíme v našem e-shopu cibulky, hlízy a semena vybraného sortimentu, stejně jako dárkové poukazy, květinové předplatné a nabídku květin pro různé příležitosti

Succulents

E-SHOP

 

Rádi bychom vám nabídli možnost abyste si vypěstovali nějakou Prima kytku i vy sami. V našem novém e-shopu najdete výběr z toho nejlepšího, co pěstujeme u nás na Prima farmě. Od cibulek tulipánů a narcisů, přes pryskyřníky a sasanky až po speciální edici semínek vybraných letniček a trvalek.

KVĚTINOVÉ PŘEDPLATNÉ

 

Nově si u nás můžete objednat kytice sezónních květů, a to pro jakoukoli příležitost. Komu nebude stačit jedna , může si objednat naše květinové předplatné a těšit se tak z Prima kytek třeba celou sezónu!

DÁRKOVÉ POUKAZY

 

V předvánočním období si u nás budete moct objednat dárkový poukaz podle vlastního výběru, a udělat tak svým nejbližším radost pod stromečkem. Vybrat si můžete květinové předplatné v různých variantách nebo vouchery na Prima kytky v hodnotě 500 až 2.500 Kč. Ten pak může obdarovaný uplatnit na nákup v našem e-shopu. Budete-li mít zájem, lze dárkový poukaz opatřit jménem obdarovaného!

KYTKY DO FIREM

 

Pokud byste chtěli vyzdobit recepci nebo kanceláře své firmy, dejte nám vědět. Vám i vašim zaměstnancům se bude určitě lépe pracovat s kyticí čerstvých květin na stole!

NABÍDKA PRO FLORISTY

 

Jste květinový designér nebo designérka? Chcete se odlišit od konkurence a nabídnout vašim klientům speciality, které ve velkoobchodě nekoupíte? Nebo jen prostě sdílíte naši myšlenku, že květiny nemusí cestovat tisíce kilometrů daleko? V tom případě si s námi dohodněte schůzku. Rádi vás provedeme naší květinovou farmou. Zde si budete moci vybrat, a případně i vše sami natrhat!

SVATEBNÍ SAMOSTBĚR

 

Pokud jste si naplánovali svatbu mezi polovinou května a koncem září a chtěli byste svatební květinovou výzdobou s čerstvými sezónními květy, s námi to můžete uskutečnit! Na záhonech naší květinové farmy si sami vyberete i nasbíráte, co se vám líbí a co zrovna kvete. Stačí nám zavolat alespoň 2 měsíce předem, rezervovat si termín a domluvit se na podrobnostech. Bude nám ctí se podílet na takto důležité události!

bottom of page