top of page

PLNÁ NÁRUČ PRIMA KYTEK - JIŘINY!

Pokud byste se chtěli dozvědět jak to funguje na květinové farmě, máme právě pro vás pozvánku na Prima farmu! Přijeďte si k nám natrhat plný kbelík kytek a dozvědět se také něco o naší květinové farmě. Na závěr si můžeme společně uvázat krásnou kytku z jiřinek a všeho, co na naší farmě kvete. Kromě kytek si odvezete i prima zážitek.A co vás tedy čeká? Nejprve vás v krátkosti seznámíme s projektem Prima kytky, jak to celé začalo a kam směřujeme. Poté si farmu společně projdeme, ukážeme vám druhy, které zrovna kvetou, a které si budete moct sami s naší asistencí následně nesbírat. Dozvíte se, jak se nejlépe o květiny postarat, aby vám vydržely co nejdéle a poté si můžeme i nějakou kytičku společně uvázat.


Celá akce potrvá zhruba 2 hodiny. Od nás dostanete k dispozici kbelík na květiny (ve kterém si je pak můžete pohodlně odvézt domů) a ostré zahradnické nůžky (ty nám po akci vrátíte).


KDY: sobota 21. srpna 2021, od 16:00 do 18:30

KDE: Prima farma, Všechovice u Tišnova (přesný popis cesty zašleme po přihlášení)

CENA: 1.900 Kč


Objednávky přes náš e-shop, telefonicky na čísle 602 548 444 nebo písemně přes FB nebo info@primakytky.cz. Pokyny k platbě popis cesty s parkováním zašleme následně. Počet účastníků je omezen na 10!

Těšíme se vás i na vaši návštěvu Prima farmy!

1 372 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page