top of page

VELKÁ PODZIMNÍ SOUTĚŽ

Aktualizováno: 13. 10. 2019

Je před námi poslední týden, kdy si u nás můžete objednat cibulky tulipánů a narcisů. Při této příležitosti jsme pro vás připravili Velkou podzimní soutěž s hlavní cenou 100 % slevou na váš nákup těchto jarních cibulovin.Naší první soutěže se zúčastnilo téměř 500 soutěžících 🤩 a slíbili jsme vám, že se brzy dočkáte další, ještě zajímavější soutěže. Té se můžete zúčastnit dvěma způsoby:


Do soutěže o hlavní výhru, kterou je 100% sleva na vaši objednávku, se zapojíte tak, že:


a) jste nebo se stanete fanouškem našich stránek na FB nebo IG (sledujete ji a máte ji označenou „To se mi líbí“ / „Like“) a toto nezrušíte dříve, než 24 hodin po ukončení termínu konání soutěže


b) v době konání soutěže navštívíte webové stránky www.primakytky.cz a zaregistrujete se k odběru našeho newsletteru (potvrzení vaší registrace a podrobné podmínky soutěže vám pošleme společně se slevovým kupónem na 30% slevu do našeho e-shopu na váš e-mail)


c) zakoupíte nebo závazně objednáte v době a místě konání soutěže z našeho e-shopu www.primakytky.cz/eshop cibule tulipánů a narcisů v minimální hodnotě 500 Kč


Do soutěže o vedlejší výhru, kterou jsou 3 balíky plné tulipánových cibulí (mix 30 cibulí), se zapojíte tak, že provede kroky a) a b), ale neprovedete objednávku, nebo vaše objednávka bude nižší, než 500 Kč.


Aktuální teploty vzduchu jsou vysoké a stejně tak i teplota půdy. S ohledem k tomu, že by se neměly jarní cibuloviny sázet do příliš teplé půdy (její teplota by neměla být vyšší jak 8°C), je na výsadbu jarně kvetoucích cibulovin stále ještě čas. S ohledem k tomuto prodlužujeme soutěž do neděle 20. října 2019 v 18:00, stejně jako možnost objednat si u nás letos cibulky tulipánů a narcisů. Veškeré nové objednávky odešleme hned v pondělí 21. října a hlavně začneme konečně sázet i my.

1 322 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

Great blog I ennjoyed reading

Like
bottom of page