top of page

ZÁŘIJOVÉ WORKSHOPY NA PRIMA FARMĚ

Začínají kvést jiřiny a tak je ten pravý čas abychom vás pozvali na naši květinovou farmu Prima kytky na další workshopy Plná náruč prima kytek. Přijeďte si k nám natrhat plný kbelík kytek a dozvědět se také něco o naší květinové farmě. Na závěr si můžeme společně uvázat krásnou kytku z jiřin a všeho, co na naší farmě kvete. Kromě kytek si odvezete i prima zážitek.A co vás tedy čeká? Nejprve vás v krátkosti seznámíme s projektem Prima kytky, jak to celé začalo a kam směřujeme. Poté si farmu společně projdeme, ukážeme vám druhy, které zrovna kvetou, a které si budete moct sami s naší asistencí následně nesbírat. Dozvíte se, jak se nejlépe o květiny postarat, aby vám vydržely co nejdéle a poté si můžeme i nějakou kytičku společně uvázat.


Vzhledem k velkému zájmu a aktuální situaci se stavem kvetení našeho jiřinkového pole,

vypisujeme pro jiřinkový workshop dva termíny - 4. a 28. září!


KDY: neděle 4/9 a sváteční středa 28/9, od 15:00

KDE: Prima farma, Všechovice u Tišnova (přesný popis cesty zašleme po přihlášení)

CENA: 1.900 Kč za osobu


Celá akce potrvá zhruba 2 hodiny. Od nás dostanete k dispozici kbelík na květiny (ve kterém si je pak můžete pohodlně odvézt domů) a ostré zahradnické nůžky (ty nám po akci vrátíte).


Přihlásit se můžete buď telefonicky na čísle 602 548 444, nebo písemně přes FB nebo info@primakytky.cz. Pokyny k platbě popis cesty s parkováním zašleme následně.

Těšíme se vás i na vaši návštěvu Prima farmy!

876 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page