top of page

ROK NA PRIMA FARMĚ # 1

Aktualizováno: 30. 9. 2019

Na začátku byla kniha. Cut Flower Garden od Erin Benzakein nám ukázala nejen krásu řezaných květin, ale i cestu, jak naši dlouholetou zábavu v pěstování květin posunout dál. Projděte s námi celou cestu budování a provozování květinové farmy. Podělíme se s vámi o radost z květin, dáme vám tipy, jak je pěstovat, sklízet i využít. Umožníme vám prostě nahlédnout do zákulisí naší květinové Prima farmy.


Foto: Produkční plochy jiřin, tak by to mělo na správné farmě vypadat


Doufáme, že vás tato cesta za splněním našeho snu zaujme, stanete se fanoušky naší Prima farmy a budete s námi sdílet radost z květin vypěstovaných v naší zemi a bez užívání zbytečné chemie. Chtěli bychom, aby se na našich kytkách potkávaly včely s motýly a naši zákazníci se nebáli ke květině přivonět :)


Naši cestu budeme zaznamenávat v projektu #RokNaPrimaFarme a vy ji můžete sledovat jak na našich stránkách, tak samozřejmě také na sociálních sítích. A aby vám neuniklo nic důležitého, můžete se na hlavní straně registrovat k odběru našeho newsleteru. Budete mít šanci nejen sledovat, co se právě děje na naší farmě, ale získáte spoustu informací o pěstování kytek z naší květinové farmy a dalších zajímavých informací o farmaření, pěstování rostlin i trošku historických vhledů do minulosti.


A pokud ve vás vzbudíme touhu si některou kytku sami vypěstovat, můžete navštívit náš E-shop. Zde najdete vybraný sortiment odrůd, které pěstujeme. Již tento podzim se můžete těšit na kolekci jarních cibulovin – tulipánů a narcisů. Od příštího jara pak nabídku rozšíříme o semínka letniček, a bude-li vše klapat, přidáme příští podzim babičkovské jiřiny.


Projektu #RokNaPrimaFarme se můžete zúčastnit i vy. Jak?

1. Vyfoťte – jakoukoli květinu, která vás zaujala. Nezáleží na tom, zda jste ji vypěstovali, nebo vyrostla na louce vedle vašeho domu. Zaujala vás kytice na trhu nebo ta, kterou jste dostali od partnera či přítelkyně? Vytvořili jste květinovou dekoraci? Sem s nimi!


2. Zveřejněte – na Instagramu s tagem #roknaprimafarme nebo nahrajte vaši fotku na našem profilu na Facebooku jako komentář k aktuálnímu newsletteru


3. Sdílejte – pokud víte, připište název květiny a místo, kde jste fotku pořídili.


Každé kolo vybereme nejpovedenější příspěvky, které umístíme na náš blog. Vytvoříme tak živou kroniku toho, co, kde, kdy a jak kvetlo. Jendou za měsíc vylosujeme ze všech příspěvků 3 výherce, které odměníme drobnou cenou z našeho e-shopu. Těšíme se na vaše příspěvky a pár jich pro inspiraci přikládáme.

396 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page